Кіровоградський обласний парламент дітей вітає депутатів та координаторів з Днем Незалежності України!?? Цей день раніше нам вказував на нашу ідентичність, історію та коріння, а зараз країна яка в цей день відзначає 31 рік боротьби за свою незалежність, і є прикладом для всього світу, як треба боронити принципи демократії та свободи слова, від великої тоталітарної орди!☝️? З давніх давен Українці були вимушені боротись за свою свободу?, починаючи від монголів закінчуючи рашистами, і завжди були разом у період скрути!? Навіть при всіх жахах війни, ми розуміємо, що нас не залякати, не зламати, а головне – ніхто в цьому світі не зможе забрати нашу ідентичність і забрати у нас Незалежність❗️✊ Тож не забуваймо про своє коріння❗️Будьмо разом‼️Будьмо разом і до перемоги ‼️Слава Україні‼️